«Волонтерська сотня Добраволя»

Дорогі друзі!Ми, діти Сєвєродонецької обласної санаторної школи дуже вдячні за любов та увагу, яку проявили до нас в ці святкові дні керівники області , організацій та установ, підприємці міста, жителі міста, волонтери.Ми щиро дякуємо голові Луганської обласної державної адміністрації Сергію Володимировичу Гайдаю, директору Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрію Вікторовичу Стецюку, заступнику голови Сєвєродонецької ВЦА Тетяні Олександрівні Верховській , народному депутату України Максиму Ткаченко.Дякуємо керівникам організацій та установ: Кошевцю М.В., Пшику М.В, Василенко Н.В., Толстих С.Д, Васильєву К, Голубову О.В., Мазуру А., Звичайній В.М., Буханько Л., Зражевському Р.О., А. Танананіну, Харітоновій Л.С., Воронковій Н. О.Дякуємо волонтерам ГО «Волонтерська сотня Добраволя», волонтерам ГО «Солідарна молодь Харкова», військовослужбовцям із Хмельницької та Житомирської областей, волонтеркам Бевз Світлані та Кравченко Ніні, жителям міста Надії, Катерині та Віктору , Миколі, Гальченко Юлії.Щиро дякуємо за подарунки – мандарини, банани, яблука, печиво, цукерки.Дякуємо за отримані телевізор та принтери, м`ячі, ялинкові прикраси, канцелярські товари, книжки, одяг та іграшки. Дякуємо, що допомогли прикрасити нашу улюблену ялинку на шкільному подвір’ї!Ваші добрі справи не залишаться без уваги. Ви подарували нам справжнє свято! Бажаємо Вам здоров`я, успіхів у роботі, щастя та злагоди! Хай Новий рік принесе Вам добро та мир!Вихованці Сєвєродонекцької обласної санаторної школи.
Створено 12.01.22