Об'яви

ОБ’ЯВА

КЗ «Сєвєродонецька обласна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» є загальноосвітнім навчальним закладом І-ІІІ ступенів, що забезпечує реалізацію права дітей, які потребують соціальної допомоги, на загальну середню освіту.

На базі КЗ «Сєвєродонецька обласна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» навчаються і проживають учні 1-11 класів.

У школу-інтернат приймаються:

- діти, які потребують соціальної допомоги, перебувають у складних життєвих обставинах, (не мають необхідних умов для навчання та виховання в сім’ї );

- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

У школі-інтернаті можуть навчатися діти за умови, що на відстані 3 кілометрів відсутній інший загальноосвітній навчальний заклад  та не організовано підвезення до іншого загальноосвітнього навчального закладу.

Також згідно  постанови КМУ  № 576 від 9 серпня 2017 року зарахування учнів до загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступеня проводиться у разі, коли  через стан здоров’я , режим робочого часу батьків дитини або осіб , які їх замінюють, ускладнюється виховання і догляд дитини ( тривале стаціонарне лікування , роз’їзний характер роботи , змінна робота , вахтовий метод роботи ).

Обставини ,які є підставою для влаштування дитини до загальноосвітньої школи –інтернату І-ІІІ ст., розглядає комісія з питань захисту прав дитини .

Зарахування учнів до загальноосвітньої школи – інтернату І-ІІІ ступеня проводиться у порядку , встановленому МОН , на підставі рішення комісіі з питань захисту прав дитини на період , що не перевищує одного навчального року.

У разi зарахування учня пiсля початку навчального року час його перебування в школi - iнтернатi не може перевищувати поточного навчального року.

Рiшення про зарахування учнiв до загальноосвiтньоi школи - iнтернату I-III ступеня переглядаються перед початком кожного навчального року.

Зарахування дітей до школи - інтернату проводиться наказом директора на підставі таких документів:

1. Довідки з Управління праці та соціального захисту населення, що підтверджує статус малозабезпеченої сім’ї.

2. Для зарахування батьки, або особи, які їх замінюють, додатково подають рішення комісії з питань захисту прав дітей про доцільність влаштування дитини до загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступеня.

3. Направлення з Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації (м.Сєвєродонецьк, вул.Вілєсова, 10, СЗОШ №8).

4. Заяви батьків або осіб , які їх замінюють.

5. Копії свідоцтва про народження дитини .

6. Особової справи ( витягу з особової справи), документа про наявний рівень освіти ( крім дітей ,які зараховуються до першого класу).

7. Витягу з історії розвитку дитини (ф. 112/о) з даними про результати аналізів (загальний аналіз крові та сечі , мазок із зіва на дифтерію , аналіз калу на дезгрупу, яйця глистів, зшкребок на ентеробіоз).

8. Копії форми 063/о про профілактичні щеплення.

9. Довідки дільничого лікаря про відсутність інфекційних захворювань у будинку , де проживає дитина ( дійсна протягом 3 днів).

10. Амбулаторна карта.

11. Індивідуальна карта Ф-25-ю ( для підлітків )

12 . Довідки про стан матеріального забезпечення сім'ї для всіх дітей.

Для дітей у закладі створені всі умови для навчання, виховання  та отримання загальної середньої освіти.

У школі-інтернаті запроваджені нові технології навчання: Проект «1 учень - 1 комп'ютер», придбано 149 нетбуків особисто для кожного учня, 12 кабінетів  обладнані інтерактивними дошками, проекторами. Всі нетбуки об'єднані в локальну мережу з виходом в Internet, навчальні кабінети мають доступ до WI-FI і використання в навчальному процесі 72 електронних підручників. На уроках вчителі використовують мультимедійне програмне забезпечення по різним предметам.

Матеріально-технічна база навчальних кабінетів весь час поновлюється.

Приміщення школи-інтернату складається з навчального та спальних корпусів, з’єднаних теплими переходами.

У наявності функціонують: навчальні кабінети, спортивна зала, тренажерна кімната, футбольне поле, тенісний майданчик, кабінет ЛФК, комп’ютерний клас, ігрова комп’ютерна кімната, спальні кімнати, гігієнічні кімнати, медичний пункт та ізолятор. Проживання дітей в затишних кімнатах з усіма комфортними умовами.

У школі-інтернаті повноцінне сбалансоване чотирьохразове безкоштовне харчування дітей.

СОЦІАЛЬНІ ВИПЛАТИ НА ДИТИНУ

ЗБЕРІГАЮТЬСЯ І ЗАЛИШАЮТЬСЯ В СІМ'Ї,

за рахунок яких будуть придбані одяг та взуття для дітей.

За довідками з питань прийому та оформлення дітей звертатися за телефонами

Латиголець Євгенія Павлівна - заступник директора з навчальної роботи -0660723719, (06452) 4-43-51,

Сазонова Інна Михайлівна -заступник директора з виховної роботи - 0502065749,

Склярова Алла Борисівна - юрист - 0669566484 ,

приймальня школи - інтернату - (06452) 4-05-45.