Поважні гості

20 грудня до Сєвєродонецької обласної санаторної школи завітали голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Володимирович Гайдай, директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Вікторович Стецюк, заступник голови Луганської ОДА Безгинська Катерина Миколаївна. Гості подивилися казку, яку підготували діти. Потім з привітним словом до присутніх звернувся Сергій Володимирович Гайдай. Голова Луганської обласної держадміністрації привітав вихованців та педагогів з святом, побажав здоров’я, щастя, успіхів у навчанні. Далі очільник області вручив солодкі подарунки дітям та телевізор, який передав директору закладу Олені Валер’янівні Легостаєвій. Закінчилося свято колективними світлинами.
Створено 23.12.21