Напередодні Дня Святого Миколая

Напередодні Дня Святого Миколая у Сєвєродонецькій обласній санаторній школі відбулося свято. Учні, педагоги і працівники школи зустрічали дружними оплесками дорогих гостей. У цьому році до нас завітали єпископ Новопсковський Ірінарх, начальник відділу позашкільної освіти, виховання та інтернатних закладів Департаменту освіти і науки Луганської обласної держадміністрації Мягкоход В. О. та головний спеціаліст відділу освіти управління освіти і науки Жукова Н.В., директор ЧАО Сєвєродонецький «ОРГХІМ» Кошевець М.В., помічник начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій С. Яценко, заступник голови Сєвєродонецької ВЦА Верховська Т.О., начальник Головного управління праці та соціального захисту населення м. Сєвєродонецька Василенко Н.В., керівник банку «ПУМБ» Толстих С. Д., заступник директора «Приватбанку» Цукур М.О., директор підприємства «Автодом» Зражевський Р.О. та багато інших.Діти підготували справжню виставу, де були пісні та танці, казкові герої приходили у гості, добро перемогло зло, а Святий Миколай приніс подарунки на радість малюкам. За традицією подарунки отримали гості – Микола Володимирович Кошевець та Микола Олександрович Цукур та діти з ім’ям Миколай. Ми дуже дякуємо нашим друзям за солодкі подарунки, фрукти, принтер, які подарували дітям. Хай Бог благословить вас, ваши сім’ї, здоров’я та злагоди!
Створено 18.12.21