Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія ЗНО

22 січ. 2018

Благодійна організація волонтерської сотні «Добра воля» в особі Воронкової Наталії Олегівни подарували для дітей-сиріт святкові солодкі пряники.Адміністрація і діти щиро дякують Вам за солодощі та бажають Вам від чистого серця здоров’я, успіхів, натхнення і здійснення найзаповітніших бажань.
19 січ. 2018

Александр Ярмак (волонтер Благодійної організації «Приятелі дітей»): " До безміру щасливий з того, що мав змогу поїхати у Сєвєродонецьку школу-інтернат! Безперечно, у мені, як у людини, яка не була на сході країни за час війни, вирували всередині і деякі побоювання: за настрої у дітей і адміністрації, за саму ситуацію поблизу кордону. Але як же прекрасно розвіяти усі стереотипи з перших секунд розмови з директором, вчителями, дітьми. На питання: "Чи добре діти будуть розуміти українську?", враховуючи специфіку регіону, і діти, і адміністрація відповіли абсолютне "так"! Що вже й казати про те, як нас тепло, по-родинному прийняли й турбувалися. Надзвичайно зворушливо, тому безмежно вдячні адміністрації школи за таку співпрацю. Щодо занять, то мушу зауважити, що 3 заняття, можливо, і забагато як на 2 дні, здалося мені (!), коли минув перший день (розповідали про технологію вибору професії, їхні характеристики, ціннісні орієнтири для дітей), але, як показав наступний день - діти просто звикали до нас, призвичаювалися до нових форм роботи!! Вже знали, що на різного роду активіті я буду їх залучати й витягувати, тому вже радо йшли і приймали в усьому участь! Відтак заняття проходили інтенствно й весело. Фінал занять вийшов емоційним і енергійним, не без допомоги дітей і вчителів! Варто також згадати, що ми говорили про потенційну участь дітей у фонді, зокрема проекті Стипендіат, оскільки (!!!) абсолютна більшість дітей мають статус сироти чи позбавлені батьківського піклування! Що ще додати: я, як людина, вчитель, випускник інтернату, щасливий, бо мав можливість поспілкупатися й, маю сподівання, зміг донести щось корисне для дітей, можливо, прояснити деякі речі щодо вступу і таких специфічних тем, як постановка смарт-цілей, усвідомлення особистісних цінностей і елементів тайм-менеджменту. Надзвичайно вдячний моїм колегам (Світлані й Сергію) за допомогу й професіоналізм, Інні Геннадіївні - за підтримку й координацію, "Приятелям..." за повсякчас нове і світле у моєму житті і, звісно, Сєвєродонецьку за родинний прийом!!" Джерело: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1287280178082003&id=100004001007472
17 січ. 2018

Благодійна організація «Приятелі дітей» з міста Київа завітали до дітей школи-інтернату та подарували настільні ігри, цікаву художню літературу і провели заняття з профорієнтації, з постановки цілей, визначення та досягнення власних цілей у житті. Адміністрація та діти щиро дякують Вам за подарунки та цікаво проведені заняття і бажають Вам здоров’я, миру та злагоди.
4 січ. 2018

5 січня 2018 року до школи-інтернату завітала Лішик Ольга Петрівна – заступник Голови Луганської цивільно-військової адміністрації разом з волонтерами Миколаївської та Волинської області, які подарували вихованцям школи-інтернату новорічні подарунки від дітей цих областей. Щиро дякуємо Вам за подарунки т а бажаємо міцного здоров’я , миру ,злагоди та благополуччя. Схід та Захід - разом!
4 січ. 2018

Напередодні Різдва Христового вихованці школи-інтернату отримали фрукти та солодощі від Прокуратури міста Сєвєродонецька. Адміністрація та діти школи-інтернату вітають Вас зі святами, щиро дякують за подарунки та бажають Вам здоров’я, добра , злагоди і благополуччя. 4 січня 2018 року , напередодні світлого Христового Різдва до дітей школи-інтернату завітали їх ровесники-пластуни національної скаутської організації міста Сєвєродонецька. Пластуни традиційно принесли дітям Вифлеємський вогонь Миру і урочисто передали його дітям. В актовому залі лунала пісня Вифлеємського вогню, діти разом спілкувалися та ділилися планами на майбутнє. 3 січня для вихованців школи-інтернату у місцевому ЦДТ була організована розважальна програма. Дітям запропонували разом з такими персонажами, як Пінгвін, Сніговик, Снігурочка та Собака, у пригодах та конкурсах знайти Діда Мороза. Хореографічні колективи зробили це свято неперевершеним. Щиро дякуємо організаторів ЦТД за веселе та цікаве свято,за солодкі подарунки .Зичимо Вам натхнення, здоров’я , процвітання та здійснення найзаповітніших мрій та бажань.