6 бер. 2017

6 березня 2017 року в школі –інтернаті фахівці вибухотехнічних управлінь ГУНП в Одеській та Харківських областей підполковник поліції Тілілюк Сергій Миколайович, майор поліції Чорний Олег Анатолійович та лейтенант поліції Бородай Анатолій Анатолійович показали документальний фільм : «Небезпечні знахідки», продемонстрували вибухонебезпечні речовини та розповіли про них. Дякуємо Вам за цікаву та корисну інформацію. Бажаємо Вам мирного неба , здоров’я та успіхів у роботі. З повагою, адміністрація і учні школи-інтернату.
23 лют. 2017

23 лютого 2017 року до школи-інтернату завітав заступник міністра внутрішніх справ Іван Михайлович Стойко з подарунками для дітей-сиріт. Прийміть слова щирої вдячності за одяг та продукти харчування, книги для вихованців школи. Приємно усвідомлювати , що є в нашій рідній країні люди, чиї серця, наміри і дії спрямовані на творення добра, радості, віри в краще майбутнє. З повагою, адміністрація та учні школи-інтернату. Ми, адміністрація і вихованці школи-інтернату , дякуємо та висловлюємо найщиріші слова вдячності добрій та чуйній людині – Наталії Воронько, Голові Правління волонтерської сотні «Добра воля»,за солодощі та інгалятор для вихованців школи-інтернату. Ваша увага, сердечність, щедрість підтримують нас завжди. Зичимо Вам здоров’я , щастя, мирного неба над головою. З повагою, адміністрація та учні школи-інтернату.
17 лют. 2017

17 лютого в День доброти учні 10 класу школи-інтернату зустрічали студентів Луганського державного університету ім. Даля. За ініціативою міжнародних благодійних організацій студенти вирішили об’єднати під гаслами доброти всіх людей планети. Ми дуже вдячні Вам за цікаві розповіді про професії , солодкі подарунки. Зичимо Вам любові, яка надихає на добрі справи та здійснює найпотаємніші мрії. З повагою, адміністрація школи та учні.
15 лют. 2017

15 лютого – День пам’яті воїнів- інтернаціоналістів. 28 років тому, 15 лютого 1989 року, остання колона радянських військ була виведена з Афганістану. В цей день ми поділяємо весь біль втрати з тими, хто втратив на цій війні своїх близьких, і віддаємо шану всім учасникам тих подій. Ця війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Серед них були і сєвєродончани. Незважаючи ні на що, вони чесно виконали свій громадянський обов’язок, залишилися вірними присязі до кінця. Наші вихованці вшанували пам’ять воїнам-інтернаціоналістам на урочистому мітингу, який відбувся на території Свято-Христовоздвиженського кафедрального собору. На свято Стрітення Господнє у школу-інтернат завітали представники православної церкви м. Сєвєродонецька, які розповіли дітям про традиції святкування цього свята, освятили воду та свічки. Учні 11 класу побували на святковій службі Стрітення Господа нашого Іісуса Христа в храмовому комплексі « Лісова дача» м. Сєвєродонецька.
1 лют. 2017

1 лютого 2017 року десятий клас провів урочисту лінійку, присвячену визвеленню міста Сєвєродонецька від фашистських загарбників.
31 січ. 2017

31 січня 2017 року діти школи- інтернату отримали індивідуальні подарунки від приватної особи м. Київа. Дякуємо за подарунки і зичимо Вам успіхів , процвітання , миру. З повагою, адміністрація і діти школи –інтернату
22 січ. 2017

22.01.2017 року в 11 класі була проведена виховна година "Нехай панує на землі добро і справедливість" . В 10 класі проведена бесіда "Історична дата - День Соборності України " . Був влаштований флешмоб "Живий тризуб ". В 7 та 8 класах проведена гра -вікторина "Навіки разом". В 9 класі відбулася виховна година " Україна мила - з тобою навіки разом", а 1 - 6 класи провели захід "День Соборності України".
20 січ. 2017

20 січня 2017 року в Сєвєродонецькій школі-інтернаті був проведений виховний захід з учнями 7-11 класів на тему: «Возз’єднались в ті далекії роки наші предки на віки», приурочений Дню Соборності України, який відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. До уваги дітей був представлений документальний фільм «Акт злуки українських земель», також підібрано багато літературних матеріалів щодо цього свята. Оформлені стенди: «Державні символи України», «Народні символи України» та «Гетьмани України». Вихованці разом виконували українські пісні. В музеї народознавства протягом тижня були проведені класні та виховні години.
16 січ. 2017

13.01.2017 р. Місія «Агапе» з міста Рівне завітала до Сєвєродонецької школи-інтернат з подарунками і святковою виставою «Вифліємська зірка». Щиро дякуємо Вам за подарунки та цікаву виставу для дітей-сиріт та бажаємо Вам щастя та добробуту. З повагою, адміністрація і діти школи-інтернату. 12.01.2017 р. діти школи-інтернату отримали в подарунок посилку з одягом від Печерської Міжнародної школи м.Київа, яку передала Софія Ющенко. Щиро дякуємо Вам за подарунки для дітей-сиріт та бажаємо Вам міцного здоров’я і успіхів. З повагою, адміністрація і діти школи-інтернату.
3 січ. 2017

3 січня 2017 року сім’я Ісманицьких із м.Рубіжне завітала до Сєвєродонецької школи-інтернату з подарунками і солодощами для дітей молодших класів. Щиро дякуємо Вас за подарунки, нехай свята принесуть для Вас добробут, благополуччя, родинний затишок, яскравих та щасливих подій, всього найкращого. З повагою, адміністрація і діти школи- інтернату