Висловлюємо слова вдячності всім добрим людям

Шановні друзі! Висловлюємо слова вдячності всім добрим людям, які потурбувалися про те, щоб дітям Сєвєродонецької обласної санаторної школи було радісно і комфортно зустрічати новорічні свята. Завдяки Вам діти отримали подарунки: ноутбук та нетбуки , плазмовий телевізор, м'ячі,солодкі подарунки, шкарпетки під подушку, цукерки, мандарини, сік.Дякуємо голові Луганської обласної адміністрації Сергію Гайдаю, директору Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Юрію Стецюку за подарунки та постійну допомогу нашому закладу. Дякуємо керівнику Луганської обласної прокуратури Миколі Прибегі, керівнику міської прокуратури Олександру Голубову, військовому комісару Сєвєродонецького МТЦК та СП підполковнику Володимиру Щебцю, голові правління ПРАТ"Сєвєродонецькій "ОРГХІМ" Миколі Кошовцю, генеральному директору ПАТ "ЛИНИК" Івану Бойко, ректору ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренко Комарницькому В.М., керівнику БО "Авангард" Смирнову А.С., директору БФ "Захист" Сергію Зюзіну-Зинченко ,управляючій відділенням ПУМБ у Сєвєродонецьку Світлані Толстих.Вранці 19 грудня наші діти знайшли під подушкою шкарпетки від Пенсійного фонду (керівник Назарова Я.Б.) і від сєвєродончанина Гордієнка І.Р.,та солодощі від підприємниці Буханько Л.А. У зв'язку з епідеміологічною ситуацією зустрічі з гостями проходили на шкільному дворі. Гості, які зустрічалися з дітьми, звернули увагу на те, як гарно одягнуті наші діти. Діти-сироти були одягнені за рахунок держави. А для дітей, які знаходяться на лікуванні, допомогли придбати яскраві та теплі курточки та чобітки наши давні та добрі друзі. Дякуємо Галині Кочетквій (БФ "Громадянин", м. Харків),Юлії Друмель (керівник проекту "Діти Чорнобиля" австрійської екологічної організації GLOBAL - 2000), , Доріс Вейгл - другу з далекої Австрії.Дорогі друзі! Сердечно вдячні Вам! Бажаємо міцного здоров'я, родинного тепла, Божої ласки!
Створено 22.12.20