Шановні друзі !

Я бажаю познайомити Вас з нашою школою.
   Вона незвичайна.
   Тут ростуть, виховуються та навчаються   діти всіх вікових категорій: від найменших  до одинадцятикласників.
   У 2019 році ми відсвяткували незабутнє  60-річчя. За весь час у школі склалася своя історія.
 У нас чудовий колектив співробітників. Вони доводять безмежну відданість своїй справі, розвивають кращі педагогічні традиції та майстерність, стверджують гуманізм та доброту, виявляють по-справжньому батьківське піклування про дітей. Кожен з них знає, що головна мета: зробити все, щоб дітям у школі жилося по-домашньому затишно, щоб вони відчували турботу та увагу, а потім, через роки, зуміли оцінити все добро, яке роблять для них ті, хто їх оточує. І зараз, здійснюючи екскурсію по нашій школі, пам'ятайте, що його двері гостинно відкриті для вас, як відкриті дитячі серця.