ОрганізаціяGlobal 2000 Projekt Tschehobyl Kinder – надійний друг наших дітей.

Шановні друзі! Адміністрація і діти Сєвєродонецької обласної санаторної школи кажуть Вам велике дякую за подарунки, увагу, турботу та тепло Ваших сердець! Австрійська екологічна організаціяGlobal 2000 Projekt Tschehobyl Kinder – надійний друг наших дітей.В ці холодні дні ми отримали від Вашої організації теплі костюми, куртки, пуховики та зимове взуття. Наші вихованці – це діти-сироти, діти, родини яких потребують соціальної допомоги, діти з багатодітних сімей. Нові теплі речі прийшлися до смаку нашим вихованцям. Не кожна родина може забезпечити свою дитину таким гарним та дорогим одягом. А у наших дітей, завдяки Вам, він є! Крім теплого одягу та взуття , Вами були подаровані : пральні машини, медикаменти, надана допомога у протезуванні ротової полості дитини.Дякуємо Вам за постійну турботу, увагу та Ваші небайдужі серця! Дуже щасливі, що у нас є такі добрі друзі!
Створено 26.11.20