Дякуємо, дорогі друзі за любов до наших дітей

Днями до Сєвєродонецької обласної санаторної школи завітали представники громадської організації БК "Авангард" (почесний президент Смірнов Антон Сергійович). Люди з добрими сердцями приготували вихованцям подарунки: солодощі та мандаринки. З щирими побажаннями вони передали все це дітям.Протягом багатьох років громадянська організація БК "Авангард " допомагає адміністрації та вихованцям в рішенні поточних питань.Наприклад, цього літа, по дорозі в літній табір, було багато вільного часу між рейсами потягів. Наші друзі, на яких завжди можна покластися, організували екскурсію містом Харків, нагодували та забеспечили смаколиками у дорогу.Це лише один приклад з безлічі добрих справ цієї організації. Дякуємо, дорогі друзі за любов до наших дітей.
Створено 25.11.20