Тиждень цивільної оборони

Тиждень цивільної оборони пройшов під девізом : «Цивільний захист – це не жарти, треба всім про нього знати». Впродовж тижня були проведені класні години («Правила пожежної безпеки в домі , в школі», «Твоє життя у твоїх руках», «Профілактика уражень отруйними речовинами» та інші),виховні години («Куди звертатись за допомогою», «Засоби індивідуального захисту», «Поняття про травми,їх види», «Правила поведінки і дії при стихійних лихах» та інші), на яких вихованці закріпили вже знайомі правила поводження у надзвичайних ситуаціях.Також було проведено конкурс малюнків та плакатів,оформлена тематична експозиція з безпеки життєдіяльності. Учнями 11 класу була проведена учнівська конференція «Чорнобиль: маловідомі факти», хлопці 11 класу здали нормативи з одягання протигазів.Заключним етапом було проведення квесту, де діти закріпили знання з безпеки життєдіяльності.Діти чудово впорались із завданням та були нагороджені призами.
Створено 28.04.20