Подвійне свято.

19 грудня у комунальному закладі «Сєвєродонецька обласна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» відбулося подвійне свято: день Святого Миколи співпав із 60-річчям від дня заснування школи-інтернату. Привітати педагогічний колектив та дітей зі святами завітали директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Стецюк, начальник відділу позашкільної, спеціальної освіти, закладів та установ обласної комунальної власності Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Василь М`ягкоход, начальник відділу ліцензування, атестації та роботи з персоналом Тетяна Єловська, депутат Сєверодонецької міської ради Андрій Гавриленко, начальник відділу освіти міста Сєвєродонецька Лілія Талдонова, митрополит Никодим і духовенство, а також керівники державних установ, підприємств, фірм, банків, юстиції, національної поліції, прокуратури, митної служби, пенсійного фонду, соціальних служб, керівники закладів освіти, колишні працівники і випускники школи та багато інших гостей. Юрій Стецюк привітав зі святом і вручив грамоти та листи Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації педагогічним працівникам. Від керівництва міста привітав та вручив грамоти заступник керівника депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко. Теплі слова вітання сказала начальник відділу освіти міста Сєвєродонецька Лілія Талдонова та вручила нагороди.Директор закладу освіти Олена Легостаєва розповіла присутнім про історію становлення школи та здобутки, яких вдалося досягнути педагогічному колективу за останні 10 років. Зазначена,що з 2011 року заклад освіти працює за інноваційною моделлю навчання у середовищі «1 учень – 1 комп’ютер». У 2016 році заклад освіти брав участь у Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» у тематичній номінації «Готовність педагогічних працівників до роботи в інноваційно – освітньому просторі». Протягом 3-х останніх років за підтримки Міжнародної організації «GLOBAL – 2000» вихованці школи їздять на відпочинок до Австрії. З 2014 року школа переведена на 11-річне навчання. У тому ж 2014 році школа постраждала від мінометного обстрілу і завдяки співпраці адміністрації, працівників та допомоги небайдужих людей була відновлена.Адміністрація ,педагогічний колектив та працівники Сєвєродонецької школи- інтерната висловлюють щиру подяку керівництву Луганської обласної адміністрації - Сергію Гайдаю , Департаменту освіти і науки – Юрію Стецюку , Сєвєродонецької міської ради –Вячеславу Ткачуку , міському відділу освіти - Лілії Талдоновій - за високу оцінку праці працівників школи.Висловлюємо щиру подяку Юлії Друмель (керівнику проекту «Діти Чорнобиля» австрійської екологічної організації «Глобаль 2000»), Доріс Вейгл – другу з далекої Австрії ,Галині Кочетковій (БФ «Громадянин» м. Харків) – за постійну співпрацю та щедру допомогу у вирішенні питань забезпечення вихованців школи.Дуже вдячні керівникам та колективам підприємств, організацій та фірм, які підтримують та допомагають вихованцям нашої школи :- Кошовцю М.В. – голові правління ПраТ «Сєвєродонецький «ОРГХІМ»;- Голубову О.В. – керівнику прокуратури м. Сєвєродонецька;- Свєтову Е. В. – начальнику Сєвєродонецького відділу Національної поліції в Луганській області;- Журбі Е. – заступнику начальника Головного Управління юстиції у Луганській області ;- Жученко О.В. – начальнику Управління реєстрації нормативно – правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Луганській обл.;- Карчевському М.В. –в/о ректора ЛОУВД ім.Дідоренка; Кіму В.Р. –проректору ЛОУВД ім.Дідоренка;- Грицишину В.О. – меру м. Сєвєродонецька у 1994-2004 роках; - Степанчук М.В. – начальнику Державної податкової інспекції м. Сєвєродонецька;-Яворській М.В. – директору КЗ «Сєвєродонецький коледжу культури і мистецтв імені С.Прокоф’єва»;- Тішаковій Т.Д. Заїці Р.Г – жіночому фонду м. Сєвєродонецька;- Буряк Н.Д. – керівнику Міжнародної асоціації позашкільної освіти у Луганській області, Костирі А.Ю. – директору СМЦДЮТ;-Литвиновій Н.М. –засновнику ВКФ ТОВ «Тана»;- Ворошиловій Н.А. – директору ринку «Злагода»;- Зваржевському Р.О. – директору «Автодом» ;- Позднякову М.В. – директору ТОВ «Парус»;- Метьолкіній Н.Б. – фахівцю соціальної роботи СМ ЦСССДМ;Висловлюємо велику подяку за щедрі подарунки для дітей :- Луганській ОДА, Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Сєвєродонецькій міській раді, ФОП Бухонько - за новорічні подарунки ;- «Приватбанку», Головному Управлінню юстиції в Луганській області, Прокуратурі м. Сєвєродонецька, Сєвєродонецькому відділу Національної поліції, Державній податковій інспекції м. Сєвєродонецька, ПАТ «Лінник», Пенсійному фонду, ЧП «Діана», автоцентру «Автодом», ТОВ «Парус», ЛДУВС ім. Дідоренка , ВКФ ТОВ «Тана», військовим ЦВС ОТУ «Північ» – за солодощі(торти,печиво,пряники,цукерки),мандарини,банани,лимони,яблука. - керівництву «ПУМББАНКУ», «Пожзащитасервіс», жіночому фонду м. Сєвєродонецька – за надану матеріальну допомогу;- керівникам ЛОУВД ім. Дідоренка – за кольоровий принтер;- керівництву Сєвєродонецької міської ради – за великий fleep chat;- керівникам СМЦДЮТ – за м’ячі та настільні ігри;- автоцентру «Автодом» - за авто крісло;Дякуємо всім друзям школи – інтернату за любов та щедрість,увагу до потреб наших вихованців !
Створено 24.12.19