Доріс!

Осінні канікули для наших дітей були радісними і повними різноманітними чудовими подіями . Вихованці побували на страусиній фермі, відвідали кінний клуб "Фаворит", боулінг, кінотеатр, піцерію, розважальний центр "Fly kids". Були й чаювання з дуже смачними тортами і походи за покупками, де кожен вибрав подарунок до душі. І все це відбулося завдяки чудовому другу наших дітей і школи - Доріс. З далекої Австрії вже який рік приїздить вона в нашу країну, місто, в нашу школу-інтернат, щоб провести з дітьми осінні канікули.Перед від'їздом Доріс всі зібралися в шкільній бібліотеці, щоб ще раз сказати «дякуємо» цій чудовій людині. Діти подарували малюнки і запальний танок. Дякуємо, Доріс! Ми любимо тебе!
Створено 08.11.19