Гімн школи

Музика Михайла Светлова. Слова Семена Перцовського (На мелодію пісні «Глобус»- «Я не знаю, где встретиться…»).
     Перше виконання – на урочистостях на честь 50-ліття школи-інтерната.

Над землею Придонцовою

Пролітають роки.
покоління нові

Співатимуть як завжди.

Співатимуть про школу-інтернат,

Де на кожного турботи вистачить,

Співати про нашу дружбу дитячу,

Про улюблений Сєвєродонецьк.

Ми сім'єю чудовою

В нашій школі живемо.

Стали сестрами, братами

У спільному домі своєму.

Нас тепло наставників зігріло,

І у велике життя ми вступимо сміливо.

Але до рідної вулиці Донецької

Будемо знову всім прагнути серцем.

Місто все і Луганщина

Серце світло віддають,

Щоб посмішку все частіше нам

Життя дарувало свою.

Ти на нас сподівайся, Україно, -

Ми візьмемо заповітні вершини,

І дізнаються нехай на всій планеті:

У нашій школі - золоті діти!