Наші свята

День вчителя

30.09.2016 о 10.30 в актовій залі школи - інтернату відбувся святковий концерт, присвячений "Дню вчителя". За досягнення у сфері навчання та виховання були нагороджені педагогічні працівники грамотами та подяками.

Перший Дзвоник 2016

01.09.2016 року о 9.00 на подвір'ї школи -інтернату відбулося свято Першого дзвоника. На святі були присутні багато гостей , які подарували дітям подарунки та побажали успіху у новому навчальному році.

Масляна

Новий 2012 рік

Святкування Дня Святого Миколая

На свято завітали наші друзі і принесли подарунки від Святого Миколая

День іменинника у барі "Алегро"

1 черв. 2018
У перший день літа учні школи-інтернату відзначили Міжнародний день захисту дітей, одне з найдавніших міжнародних свят. На свято до вихованців завітали представники оперативно – тактичного угрупування «Північ» в особі підполковника Володимира Віталійовича Козієва та майора Олександра Євгенійовича Мироненка з подарунками та привітаннями. Діти отримали від свята море задоволення і незабутніх відчуттів. На сцені лунали пісні, звучали дитячі вірші, виконувались танці. Був проведений конкурс малюнків «Щасливе дитинство» . Вихованці школи-інтернату запрошені до «Кінопалацу» міста Сєвєродонецька на цікавий фільм. Щиро дякуємо гостей за подарунки та бажаємо здоров’я, мирного неба над головою, процвітання та натхнення.

25 трав. 2018
25 травня в Сєвєродонецькій школі-інтернаті пройшло свято останнього дзвоника. В цьому році закінчили 11-й клас 11 учнів: 7 хлопців і 4 дівчинки. На свято останнього дзвоника у школу-інтернат завітало багато гостей. Ольга Петрівна Лішик, заступник Голови Луганської обласної державної адміністрації, привітала всіх дітей зі святом і побажала вихованцям веселих канікул, нових вражень, цікавих знайомств. Юрій Вікторович Стецюк, директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, побажав випускникам світлої дороги в нове життя, подякував учителів та вихователів за працю і вкладені в дітей знання. Архієписком Сєвєродонецький і Старобільський високопресвященніший Никодим благословив дітей, побажав всім добра, миру і злагоди. Шефи ПрАт «Азот», які одинадцять років підтримували і допомагали дітям з першого класу, в особі голови профкому ПрАТ «Азот» Валерія Сергійовича Черниша, привітали випускників зі святом, подарували їм фотоальбоми, цукерки, торти та побажали світлої дороги у майбутнє, мирного неба над головою і нових надійних друзів. На святі також були присутні: начальник служби у справах дітей Луганської області Марина Олексіївна Міхальська; начальник МВ Управління Державної міграційної служби України у м.Сєвєродонецьку Луганської області Катерина Олександрівна Павлова; прокурор м.Сєвєродонецька Ганна Віталіївна Паталаха; начальник Управління державної казначейської служби у м. Сєвєродонецьку Луганської області Світлана Миколаївна Потаніна; начальник Пенсійного Фонду м. Сєвєродонецька Олена Сергіївна Бєлікова; начальник Сєвєродонецького управління праці та соціального захисту населення Наталія Вікторівна Василенко; жіночий фонд: Людмила Петрівна Бабенкова, Раїса Григорівна Заїка, Тетяна Дмитрівна Тішакова; начальник автоцентру «Автодом» м. Сєвєродонецька Роман Олександрович Зваржевський; начальник відділу навчання і розвитку ПрАТ «ЛІННИК» Юлія Гніденко; фахівець соціальної роботи СМ ЦСССДМ Наталія Борисівна Мєтьолкіна. Всі напутні слова, пісні й танцювальні композиції, а також привітання, підготували першокласники, а випускники виконали прощальний вальс і випустили кульки для здійснення всіх задумів та побажань. Гості подарували дітям: ПрАТ «ЛІННИК»: одяг для випускників, альбоми, зробили зачіски та манікюр; ПрАТ «АЗОТ»: цукерки, торти, фотоальбоми; ТОВ НВП «МІКРОТЕРМ»: матеріальна допомога на потреби вихованців; юридичний відділ: морозиво, торт, канцелярські товари; автоцентр «Автодом» м. Сєвєродонецька: матеріальна допомога, засоби особистої гігієни; казначейство в м. Сєвєродонецьку та Пенсійний фонд: подарункові сертифікати на придбання засобів особистої гігієни в магазині «ПРОСТОР»; жіночий фонд надав допомогу в організації святкового столу; банк ПУМБ: миючі засоби.