Наші свята

День вчителя

30.09.2016 о 10.30 в актовій залі школи - інтернату відбувся святковий концерт, присвячений "Дню вчителя". За досягнення у сфері навчання та виховання були нагороджені педагогічні працівники грамотами та подяками.

Перший Дзвоник 2016

01.09.2016 року о 9.00 на подвір'ї школи -інтернату відбулося свято Першого дзвоника. На святі були присутні багато гостей , які подарували дітям подарунки та побажали успіху у новому навчальному році.

Масляна

Новий 2012 рік

Святкування Дня Святого Миколая

На свято завітали наші друзі і принесли подарунки від Святого Миколая