Наші друзі

Всім відоме прислів'я: " Грошей мало - не біда, як є друзів череда ". Наш інтернат не може скаржитися на долю. Друзів у нас багато. І кожен з них усією душею, всім серцем з нами, допомагає, підтримує, робить для діток все, що в його силах. Спробуємо їх всіх назвати.

Люди, яким ми вдячні за допомогу у 2016 році:

Леоніду Сергійовичу Бугайову - голові правління ПрАТ «АЗОТ».

Валерію Сергійовичу Чернишу - голові профкому правління  ПрАТ «АЗОТ» .

Володимиру Васильовичу Єлісєєву – голові наглядової ради ПраТ  «СНВО «Імпульс».

Олександру Анатолійовичу  Журбі - директору ПраТ  «СНВО «Імпульс».

Миколі Володимировичу Кошовцю – голові правління ПрАТ «Сєвєродонецький «ОРГХІМ».

Сергію Юрійовичу Антонову  -  начальнику міського відділу Управління  СБУ в Луганській області.

Сергію Віталійовичу Григорову – керівнику Сєвєродонецької місцевої прокуратури  Луганської області

Володимиру  Михайловичу Янко - прокурору Луганської області.

Прокуратурі м. Житомира.

Олександру Олександровичу Галущину - голові Львівської обласної ради.

Сергію Івановичу  Коміссарову - начальнику головного управління Національної поліції в Луганській області.

Сергію Івановичу Лозиченко – в.о. начальника Сєвєродонецького відділу поліції.

Управлінню патрульної поліції  м.Сєвєродонецька ,  м. Рубіжне , м.Лисичанська.

Володимиру Володимировичу Разумцеву в.о. начальника Державної податкової інспекції м.Сєвєродонецька Головного Управління ДФС в Луганській області.

Світлані Миколаївні Потаніній - начальнику Управління державної казначейської служби у  м.Сєвєродонецьку Луганської області.

Олені Сергіївні Бєліковій - начальнику Пенсійного Фонду м.Сєвєродонецька Луганської області.

Андрію Олександровичу Яцечко -  голові міської організації товариства Червоного Хреста.

Едуарду  Олександровичу Фільчакову –директору  ПриватБанку.

Світлані Дмитрівні Толстих - директору банку ПУМБ м. Сєвєродонецька.

Галині Олександрівні Роговій - генеральному директору торговому комплексу «Мир» .

Валерію Миколайовичу Удодову –  директору торгового центру «Городок» .

Надії  Миколаївні Літвіновій – директору ТД «Тана».

Марині Володимирівні Поздняковій - директору ТОВ «Парус».

Олені Андріївні Сичовій – директору ТОВ ТФ фірми «Діана».

Дмитру Володимировичу  Шуліку -  інтернет- провайдеру HomeLAN .

Олександру  Олександровичу Калмикову -  директору  Центрального  ринку               м. Сєвєродонецька.

Ользі Вікторівні Поркуян – ректору Східноукраїнського національного університету ім. В.І. Даля м.Сєвєродонецька.

Марині Олександрівні Яворській - директору Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С. Прокоф'єва.

Олені Миколаївні Кісіль – директору ПК « Хімік».

Людмилі  Петрівні Бабенковій,   Раїсі Григорівні Заїці, Тетяні Дмитрівні Тішаковій – Жіночому Фонду м.Сєвєродонецька.

Наталії  Воронько –голові Правління волонтерської сотні «Добра воля».

Віталію Олеговичу  Дейнезі   - засновнику БФ «Вернись живим».

Олександру Олександровичу Романовському - керівнику Благодійного Фонду.

Марині Бориславівні Крисі – Президенту фонду «Приятелі дітей».

Благодійним  фондам:  «Єдина родина»,  «Nothіlfe fur», дитячому фонду ОНН «UNICEF»,  «Україна»,  «Єдина Україна».

Благодійній організації «MERCUCORP»  м. Сєвєродонецька.

Волонтерам  м.Харкова - «Сила допомоги».

Командирам військових частин № 46/80, 48 та 24 роті.

Датській групі з розмінування «DDG» міста Сєвєродонецька.

Владиці Архієпископу Сєвєродонецькому і Старобільському Никодиму.

ПП «Галина» м. Харкова

ПП Мартиненко О.О.

ПП Слєпцовій.

Світлані Анатоліївні Зайчук – директору ліцею «Гранд» м.Київа.

Софії Ющенко та її друзям - учням Печерської Міжнародної школи м.Київа.