Історична довідка

1959 р. - відкриття загальноосвітньої школи-інтернату для дітей, чиї батьки працюють на комсомольських ударних будівництвах, на шахтах і в колгоспах, позмінно. Утримання дітей було платним, причому, в інтернаті виховувалися діти і з найближчих міст: Лисичанська, Рубіжне, Сватове, а також з сільської місцевості. Безкоштовно навчалися лише діти-сироти.

1966 р. - інтернат перейшов на десятирічне навчання.

1979 р. - школа стає дев'ятирічною та отримує назву: Сєвєродонецька школа-інтернат для дітей - сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків. В цьому році почалася перебудова спальних корпусів і дитячого садка, розраховану на 45 чоловік.

1992 р. - створено музей народознавства. Обладнана перукарня, дискоклуб, ігрові кімнати.

1998 р. - відкрита " Кімната казок ".

2001 р. - школу-інтернат відвідав Митрополіт Київський і всія України Володимир, предстоятель Православної Церкви. В цьому ж році відкритий комп'ютерний клас.

2002 р.. - 15 вересня Митрополітом Луганським Іонікієм Старобільським була освячена кімната православ'я.

2003 р. - школа-інтернат взяла участь у міжнародній виставці учбових закладів " Сучасна освіта в Україні 2003 "

у Києві. Колектив школи-інтернату нагороджено дипломом " За високий внесок у модернізацію національної системи освіти ".

2005 р. - відкриття кабінету валеології, де діти навчаються здоровому способу життя, прийомам безпеки в різних життєвих ситуаціях.

2009 р. - трудовий колектив школи-інтернату нагороджений Почесною грамотою обласної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток національної освіти, успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди 50-річчя від дня заснування навчального закладу. Відкриття мультимедійного кабінету.

2011 р. - відкриття 12 кабінетів із впровадженням концепції електронного навчання " Один учень - один комп'ютер ".

2013 р. - школа - інтернат перейшла на 11- річне навчання .

В червні 2014 р. діти школи - інтернату були відправлені на оздоровлення в Одеську область . В січні 2015 р. діти повернулися в рідну школу -інтернат .

1 липня 2014 р. влучення снаряду у навчальний корпус та дитячий майданчик.

2016 р. - приймає дітей з малозабезпечених сімей.