Історична довідка

1959 р. - відкриття загальноосвітньої школи-інтернату для дітей, чиї батьки працюють на комсомольських ударних будівництвах, на шахтах і в колгоспах, позмінно. Утримання дітей було платним, причому, в інтернаті виховувалися діти і з найближчих міст: Лисичанська, Рубіжне, Сватове, а також з сільської місцевості. Безкоштовно навчалися лише діти-сироти.

1966 р. - інтернат перейшов на десятирічне навчання.

1979 р. - школа стає дев'ятирічною та отримує назву: Сєвєродонецька школа-інтернат для дітей - сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків. В цьому році почалася перебудова спальних корпусів і дитячого садка, розраховану на 45 чоловік.

1992 р. - створено музей народознавства. Обладнана перукарня, дискоклуб, ігрові кімнати.

1998 р. - відкрита " Кімната казок ".

2001 р. - школу-інтернат відвідав Митрополіт Київський і всія України Володимир, предстоятель Православної Церкви. В цьому ж році відкритий комп'ютерний клас.

2002 р.. - 15 вересня Митрополітом Луганським Іонікієм Старобільським була освячена кімната православ'я.

2003 р. - школа-інтернат взяла участь у міжнародній виставці учбових закладів " Сучасна освіта в Україні 2003 "

у Києві. Колектив школи-інтернату нагороджено дипломом " За високий внесок у модернізацію національної системи освіти ".

2005 р. - відкриття кабінету валеології, де діти навчаються здоровому способу життя, прийомам безпеки в різних життєвих ситуаціях.

2009 р. - трудовий колектив школи-інтернату нагороджений Почесною грамотою обласної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток національної освіти, успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди 50-річчя від дня заснування навчального закладу. Відкриття мультимедійного кабінету.

2011 р. - відкриття 12 кабінетів із впровадженням концепції електронного навчання " Один учень - один комп'ютер ".

2013 р. - школа - інтернат перейшла на 11- річне навчання .

В червні 2014 р. діти школи - інтернату були відправлені на оздоровлення в Одеську область . В січні 2015 р. діти повернулися в рідну школу -інтернат .

1 липня 2014 р. влучення снаряду у навчальний корпус та дитячий майданчик.

2016 р. - приймає дітей з малозабезпечених сімей.

1 черв. 2018
У перший день літа учні школи-інтернату відзначили Міжнародний день захисту дітей, одне з найдавніших міжнародних свят. На свято до вихованців завітали представники оперативно – тактичного угрупування «Північ» в особі підполковника Володимира Віталійовича Козієва та майора Олександра Євгенійовича Мироненка з подарунками та привітаннями. Діти отримали від свята море задоволення і незабутніх відчуттів. На сцені лунали пісні, звучали дитячі вірші, виконувались танці. Був проведений конкурс малюнків «Щасливе дитинство» . Вихованці школи-інтернату запрошені до «Кінопалацу» міста Сєвєродонецька на цікавий фільм. Щиро дякуємо гостей за подарунки та бажаємо здоров’я, мирного неба над головою, процвітання та натхнення.

25 трав. 2018
25 травня в Сєвєродонецькій школі-інтернаті пройшло свято останнього дзвоника. В цьому році закінчили 11-й клас 11 учнів: 7 хлопців і 4 дівчинки. На свято останнього дзвоника у школу-інтернат завітало багато гостей. Ольга Петрівна Лішик, заступник Голови Луганської обласної державної адміністрації, привітала всіх дітей зі святом і побажала вихованцям веселих канікул, нових вражень, цікавих знайомств. Юрій Вікторович Стецюк, директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, побажав випускникам світлої дороги в нове життя, подякував учителів та вихователів за працю і вкладені в дітей знання. Архієписком Сєвєродонецький і Старобільський високопресвященніший Никодим благословив дітей, побажав всім добра, миру і злагоди. Шефи ПрАт «Азот», які одинадцять років підтримували і допомагали дітям з першого класу, в особі голови профкому ПрАТ «Азот» Валерія Сергійовича Черниша, привітали випускників зі святом, подарували їм фотоальбоми, цукерки, торти та побажали світлої дороги у майбутнє, мирного неба над головою і нових надійних друзів. На святі також були присутні: начальник служби у справах дітей Луганської області Марина Олексіївна Міхальська; начальник МВ Управління Державної міграційної служби України у м.Сєвєродонецьку Луганської області Катерина Олександрівна Павлова; прокурор м.Сєвєродонецька Ганна Віталіївна Паталаха; начальник Управління державної казначейської служби у м. Сєвєродонецьку Луганської області Світлана Миколаївна Потаніна; начальник Пенсійного Фонду м. Сєвєродонецька Олена Сергіївна Бєлікова; начальник Сєвєродонецького управління праці та соціального захисту населення Наталія Вікторівна Василенко; жіночий фонд: Людмила Петрівна Бабенкова, Раїса Григорівна Заїка, Тетяна Дмитрівна Тішакова; начальник автоцентру «Автодом» м. Сєвєродонецька Роман Олександрович Зваржевський; начальник відділу навчання і розвитку ПрАТ «ЛІННИК» Юлія Гніденко; фахівець соціальної роботи СМ ЦСССДМ Наталія Борисівна Мєтьолкіна. Всі напутні слова, пісні й танцювальні композиції, а також привітання, підготували першокласники, а випускники виконали прощальний вальс і випустили кульки для здійснення всіх задумів та побажань. Гості подарували дітям: ПрАТ «ЛІННИК»: одяг для випускників, альбоми, зробили зачіски та манікюр; ПрАТ «АЗОТ»: цукерки, торти, фотоальбоми; ТОВ НВП «МІКРОТЕРМ»: матеріальна допомога на потреби вихованців; юридичний відділ: морозиво, торт, канцелярські товари; автоцентр «Автодом» м. Сєвєродонецька: матеріальна допомога, засоби особистої гігієни; казначейство в м. Сєвєродонецьку та Пенсійний фонд: подарункові сертифікати на придбання засобів особистої гігієни в магазині «ПРОСТОР»; жіночий фонд надав допомогу в організації святкового столу; банк ПУМБ: миючі засоби.