Позакласні заняття

У школі-інтернаті працюють різноманітні гуртки та секції, в тому числі:

• рукотворне діло
  • скоріше, вище, сильніше
  • гармонія
  • юні умільці
  • господарочка
  • основи флористики
  • природа та творчість
  • танцю «Хіп-Хоп»
  • інформатика

Діти школи-інтернату відвідують:

• футбол
  • важку атлетику
  • секцію зі спортивного орієнтування, де на Першості Луганської області серед юніорів наші діти завоювали золоті, срібні та бронзову медалі.
   Вихователі влаштовують культпоходи в міський театр, на різноманітні виставки, екскурсії на підприємства міста, організовують виїзди на природу, конкурси, свята, зустрічі з цікавими людьми. Також діти постійно відвідують цікаві концерти, які влаштовує музичне училище.

Назва гуртка, спортсекції

П.І.Б.