Наші досягнення

Школа-інтернат та її колектив нагороджено безліччю різними грамотами і дипломами

У 2003 році школа-інтернат взяла участь у міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні 2003» у Києві. Колектив школи-інтернату нагороджений дипломом «За високий внесок у модернізацію національної системи освіти»

За допомогою Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти всі вчителі-предметники та вчителі початкових класів пройшли курсову перепідготовку по роботі з програмами «Intel» та «Microsoft Office» отримали Сертифікати про успішно завершений 48 годинний тренінг професійного педагогічного розвитку, створеного для пілотування інноваційної моделі Е – навчання «1 учень – 1 комп’ютер» вчителями та про завершення курсу «Основи інформаційно-комунікаційних технологій»

8 грудня 2011 року на базі школи-інтернату відбувся обласний науково-практичний семінар на тему: «Інноваційні технології навчання та виховання учнів в умовах школи-інтернату» для директорів шкіл-інтернатів обласного підпорядкування в межах проекту «1 учень – 1 комп’ютер» з використанням комп’ютерних технологій.
В підготовці та проведенні семінару прийняли участь усі педагогічні працівники школи-інтернату. Під час практичної частини гості відвідали фрагменти уроків в усіх класах з математики, хімії, фізики, англійської мови, світової літератури та української мови і виховний захід учнів початкових класів на тему: «Калина коло тину – щастя для родини».

Творчі доробки вчителів-предметників були направлені до ЛОІППО для друку у видавництві «Шкільний світ». Педколектив школи-інтернату був нагороджений Грамотою Генерального директора видавництва «Шкільний світ» та головного редактора газети «Шкільний світ» за активну співпрацю з газетою «Шкільний світ» та участь у конкурсах редакції.

24.12.2012 року в школі-інтернаті було проведено спільне виїзне засідання колегії управління освіти і науки та управління сім’ї, молоді та спорту Луганської ОДА щодо впровадження проекту «1 учень – 1 комп’ютер» в навчально-виховному процесі. Гостями були відвідані фрагменти уроків в усіх класах з різних предметів.

У травні 2012 року вчителі  школи-інтернату поділились своїм досвідом роботи щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі з освітянами м. Попасне та Попаснянського району Луганської області та Вінницької області.

Почалась робота вчителів-предметників з учнями 7-10 класів за дистанційною формою навчання з англійської та української мови, фізики з Луганським Національним університетом ім. Т.Г.Шевченка по Skype

Вчителі школи-інтернату приймали участь у Програмі «Школи-новатори» та в новому пілотному проекті «Learning-SMART навчання» запровадженого Інститутом інноваційних технологій і засобів навчання МОН молодь спорт відповідно до Листа Інституту інноваційних технологій і Листа освіти від 22.05.2012 №434 «Про впровадження пілотного проекту «Learning-SMART навчання».

Учні прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі ЕСЕ інноваційних технологій «Клас майбутнього» від «Samsung Electronics Україна». Вони готували проект своїх ідей про те, як високі технології змінюють світ на краще.
Відвідали другий та третій семінари із циклу «Комп’ютерна графіка і дизайн від майстрів» у Східноукраїнському Національному університеті  ім. Володимира Даля на кафедрі «Комп’ютерна інженерія».
Учні старших класів займались на курсах програмістів для школярів «Основи програмування в «1С»: Виробництво 8»: учні дізнались, що таке платформа «1С: Виробництво 8». Які її основні можливості та призначення, як встановити платформу на комп’ютер, почати свою розробку прикладного рішення на її основі; познайомились з базовими елементами системи; навчались проектувати інтерфейс елементів системи; дізнались де і як писати програмний код для базових елементів системи.

В 2013 році вчителі отримали Сертифікати за участь в семінарі «Інформаційно-комунікаційні технології» у навчальному процесі сучасного загальноосвітнього закладу. У майстер-класі «Навчальна презентація, як засіб підвищення ефективності сучасного уроку» при Луганському Національному університеті  ім. Т.Г.Шевченка.

В 2013 році учні 9-10 класів прийняли участь в соціальному проекті «Початок», який стартував в Україні за сприяння Благодійного Фонду «Крона» та Міжнародної консалтингової компанії EY. Будучи переможцями на конкурсі ЕСЕ група учнів провела осінні канікули в СОС- Дитячому містечку в м. Бровари під Києвом.

В 2014 році вчителі-предметники отримали Сертифікати від адміністрації «Методичного порталу» м. Київ, на сайті якого були надруковані плани-конспекти уроків з трудового навчання, інформатики, фізики.

У 2015 році група педпрацівників отримала сертифікати за участь в методичному семінарі-тренінгу «Партнерство заради майбутнього» в рамках проекту «Українська миротворча школа».

2016 рік. Традиційно в співдружності вчителів з учнями щорічно готуються і проводяться предметні тижні з широкою низкою заходів, що сприяє підвищенню інтересу учнів до навчальних предметів, активізує їх творчу активність, проводяться відкриті уроки, на яких учні роблять презентації, приймають участь в олімпіадах шкільного, міського та обласного рівнів. Цього навчального року 21 учень прийняв участь у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових предметів, зайнявши з 5-12 місця серед двадцяти шкіл міста, з інформатики зайняли 5 та 6 міста.

Наші випускники поступили до ВУЗів: Східноукраїнського Національного університету ім. Володимира Даля, Донбаського Державного технічного університету , Одеського Державного екологічного університету та ДЗ "Луганський державний медичний університет".

2016 рік.  На сьомій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2016»  отримали диплом за презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національний освітній простір.