Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія ЗНО

12 трав. 2017

12.05.2017 року відбувся Чемпіонат настільних ігор серед учнів 9-11 класів. Прийняли участь 35 вихованців. Головний приз – гру «Пізанська вежа» одержав Пахомов Кирило, учень 10 класу, зібравши слово «мелодія». Під час чемпіонату діти були задоволені всіма іграми, але більш всього сподобались ігри «Кукарача» та «Рамзес-ІІ». Більше за всіх зібрав слів Гоголь Ярослав, учень 10 класу, котрий отримав багато цукерок. Діти весело провели час, всі залишилися задоволеними.
10 трав. 2017

10.05.2017 року відбувся Чемпіонат настільних ігор серед учнів 1-8 класів. Прийняли участь 36 вихованців. Головний приз – гру «Пізанська вежа» одержала Латиш Таїсія, учениця 6 класу, зібравши слово «мрія». Всі діти отримали масу позитиву, гарно провели час та одержали за зібрані слова цукерки.
8 трав. 2017

Увага ! В нашій школі 10 та 12 травня відбудуться Чемпіонати настільних ігор серед учнів 1 - 11 класів на базі шкільної бібліотеки.
14 квіт. 2017

Напередодні Великодня до школи-інтернату завітала волонтерська сотня «Добра воля» на чолі з головою правління Воронковою Наталією, які привезли дітям сувеніри , подарунки для випускників школи та провели майстер-клас з виготовлення писанок. Прийміть нашу щиру подяку за Ваші щедрі подарунки та підтримку дітей-сиріт. Від всього серця зичимо Вам процвітання, миру , здоров’я та всього найкращого. З повагою , адміністрація та діти школи-інтернату.
13 квіт. 2017

Львівські журналісти передали дітям Луганщини великодні подарунки. Колектив радіо FM Галичина спекли пасочки для вихованців Сєвєродонецької школи-інтернату з нагоди святкування Воскресіння Христового. Також працівники радіо своїми руками змайстрували великодні сувеніри: дерев'яних пташок, писанки і зайчиків , яких передала дітям –сиротам Людмила Долгоновська – прес-секретар голови Луганської обласної державної адміністрації –керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Григоровича Гарбуза. Щиро дякуємо Вам за подарунки і вітаємо Вас зі світлим святом Ведикодня. У єдності , непохитній вірі, любові до рідного краю – сила і шлях до порозуміння та миру! З повагою , адміністрація та діти школи.
12 квіт. 2017

12 квітня 2017 року до нашої школи завітали з подарунками для дітей- сиріт офіцери Повітряних Сил Збройних Сил України цивільно-військового співробітництва м. Одеси Повітряного командування «Південь» підполковник Семерунь Олександр Володимирович та майор Крижановський Володимир Миколайович. Дякуємо Вам за подарунки та бажаємо Вам миру , злагоди , здоров’я та всього найкращого. З повагою, адміністрація та діти школи-інтернату.
23 бер. 2017

23 березня 2017 року до школи-інтернату завітали офіцери Об’єднаного центру цивільно- військового співробітництва м.Сєвєродонецька з солодощами, канцелярськими товарами та сувенірами. Прийміть нашу щиру подяку за Ваш щедрий подарунок та підтримку дітей-сиріт. Ваша підтримка свідчить про те, що Ви не залишаєтесь осторонь проблем наших дітей. Бажаємо Вам здоров’я , мирного неба і усіляких благ. З повагою, адміністрація і діти школи-інтернату.
22 бер. 2017

22 березня 2017 року діти школи-інтернату отримали від благодійної організації «Mercy Cops» м.Сєвєродонецька гігієнічні набори (шампунь, зубну пасту, пральний порошок, туалетне мило, кухонні губки, гель для посуду, рідке мило, туалетний папір, пакети для сміття, гігієнічні прокладки). Висловлюємо Вам величезну вдячність за ці набори. Ваша допомога - це неоціненний внесок і відчутна підтримка дітям- сиротам. Впевнені, що Ви не просто даруєте матеріальні цінності, але й даєте радість і надію на краще життя. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться сторицею. Бажаємо Вам усіляких благ, здоров’я, процвітання і якнайбільше тепла на Вашому життєвому шляху. Приємно усвідомлювати , що є люди, чиї серця , наміри і дії спрямовані на творення добра, радості, віри в краще майбутнє. З повагою, адміністрація і діти школи-інтернату.
6 бер. 2017

6.03.2017 р. обірвалось життя чудового хлопця Веремєєнка Олександра Юрійовича, 16.07.1996 року народження, випускника нашої школи-інтернату. Своє коротке життя Сашко прожив як добра, чуйна, життєрадісна людина. Він був опорою для своїх братів. Першим приходив на допомогу, не чекав прохань або скарг. Його добре серце і широка душа завжди були відчинені. Сашко був ясним світочем і провідником в складному й небезпечному світі для своїх друзів. Нехай спочине з миром душа цієї чудової людини! Ми завжди будемо згадувати його з почуттям світлої туги. Хай земля буде тобі пухом, Олександре! Колектив та вихованці школи-інтернату
6 бер. 2017

6 березня 2017 року в школі –інтернаті фахівці вибухотехнічних управлінь ГУНП в Одеській та Харківських областей підполковник поліції Тілілюк Сергій Миколайович, майор поліції Чорний Олег Анатолійович та лейтенант поліції Бородай Анатолій Анатолійович показали документальний фільм : «Небезпечні знахідки», продемонстрували вибухонебезпечні речовини та розповіли про них. Дякуємо Вам за цікаву та корисну інформацію. Бажаємо Вам мирного неба , здоров’я та успіхів у роботі. З повагою, адміністрація і учні школи-інтернату.