17 груд. 2016

17.12.2016 р. Напередодні Святого Миколая в школу-інтернат завітали волонтери і національна поліція із Хмельницької області із подарунками для дітей-сиріт. В актовій залі вони провели майстер-класи , ігри та вручили дітям подарунки та солодощі.
12 груд. 2016

Завдяки допомозі Сєвєродонецької міської поліції на чолі з начальником відділу поліції Лозиченка Сергія Івановича, 10 грудня 2016 року діти школи-інтернату відвідали цирк на воді. Вихованці отримали масу позитивних емоцій, величезне враження справила на них вистава на воді. Величезне спасибі нашим друзям за цей захід, який залишиться в пам'яті дітей надовго!
28 лист. 2016

Протягом тижня з 21.11 по 26.11 в школі-інтернаті були проведені такі тематичні заходи: класні години – «Голодомор», «Голодомор та політичні репресії в Україні», «Жертви голодомору», «Димова завіса терору», «Не маємо права забути», «Наслідки демографічних втрат населення України 1927-1938 рр»; виховні години: «Пам'ять народна не меркне», «Криваві роки», «Пам’ятати і досліджувати», «Все минає», «Голод страшніший кулі», «Зболена пам’ять»; 26.11 - Година-реквієм: «Чорне крило голодомору»; акція: «Запали свічку. День пам’яті жертв голодомору»; оформлення стіннівок до Дня пам’яті жертв голодомору, «Голодомор в Україні», інформаційних стендів щодо пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій; перегляд документальних фільмів «Живі свідки про голод», «У той голодний рік» та читання літератури щодо Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій; виставка книг про голодомор: «Пам'ять, закарбована у слові».
21 лист. 2016

21 листопада 2016 року в школі-інтернаті були проведені виховні заходи, класні години, бесіди з відзначення Дня Гідності та Свободи, організована тематична виставка літератури про події Революції Гідності, пам'яті Героїв Небесної Сотні.
2 лист. 2016

Міс осінь - 2016

2 листопада 2016 року в школі-інтернаті відбулася конкурсна програма "Міс осінь - 2016" серед учнів 6-11 класів. Діти були одягнені в костюми, які самі пошили і оздобили дарами осені. Вони показали свої таланти в заплітанні волосся, танців, пісень, інтелектуальному конкурсі. Було проведено дуже багато ігр із залом. Всі учасники конкурсу були нагороджені призами.
22 жовт. 2016

Зустріч випускників 1969 року випуску

22 жовтня 2016 року у школі-інтернаті зустрілися випускники 1969 року випуску. Вони були приємно вражені змінами, які відбулися у школі-інтернаті за цей період. Ходячи коридорами школи, сидячи за партами, гості з гордістю пригадували своє дитинство, яке пройшло у стінах нашої школи. З великою вдячністю згадували шкільні роки, вчителів та вихователів. Випускники побували в музеях нашої школи (казок та народознавства). Вони щиро виразили свою подяку директору школи-інтернату Олені Валер’янівні Легостаєвій за теплий прийом. ДОРОГІ НАШІ ВИПУСКНИКИ, ДВЕРІ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ ДЛЯ ВАС ЗАВЖДИ ВІДКРИТІ!
18 жовт. 2016

Інформаційна кампанія до Європейського дня протидії торгівлі людьми.

школі -інтернаті проводились виховні заходи , спрямовані на усвідомлення дітьми знань про те , що найвищою цінністю будь - якої держави - є людина, її життя і здоров'я, честь , гідність, недоторканість та безпека. А також з питань безпечної міграції та ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми з учнями 10 -11 класів був проведений просвітнецько - виховний захід "Запобігання торгівлі людьми та експлуатації дітей". Організована виставка тематичної літератури у шкільній бібліотеці. Проведені класні та виховні години щодо прав дитини.
18 жовт. 2016

Увага

УВАГА! На базі КЗ «Сєвєродонецька обласна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» ведеться набір на навчання і виховання учнів 1-11 класів з малозабезпечених сімей! СОЦІАЛЬНІ ВИПЛАТИ НА ДИТИНУ ЗБЕРІГАЮТЬСЯ І ЗАЛИШАЮТЬСЯ В СІМ'Ї Зарахування дітей до школи - інтернату проводиться наказом директора на підстві таких документів: 1. Довідки з Управління праці та соціального захисту населення, що підтверджує статус малозабезпечених. 2. Довідки з органу управління освіти. 3. Заяви батьків або осіб , які їх замінюють. 4. Копії свідоцтва про народження дитини . 5. Особової справи ( витягу з особової справи), документа про наявний рівень освіти ( крім дітей ,які зараховуються до першого класу). 6. Витягу з історії розвитку дитини (ф. 112/о) з даними про результати аналізів (загальний аналіз крові та сечі , мазок із зіва на дифтерію , аналіз калу на дезгрупу, яйця глистів, зшкребок на ентеробіоз). 7. Копії форми 063/о про профілактичні щеплення. 8. Довідки дільничого лікаря про відсутність інфекційних захворювань у будинку , де проживає дитина ( дійсна протягом 3 днів). 9. Довідки про стан матеріального забезпечення сім'ї для всіх дітей. БЕЗКОШТОВНО: 1. Харчування дітей (4-х разове). 2. Доступ до мережі INTERNET, WI-FI, інтерактивне навчання, кожній дитині - нетбук. 3. Спортивна база (тренажерний зал, спортзал, футбольне поле, тенісний майданчик). 4. Навчання. 5. Проживання. За довідками з питань прийому та оформлення дітей звертатися за телефонами 0660723719, 0502065749, 0669566484 (06452) 4-05-45, (06452) 4-43-51
5 жовт. 2016

Візит заст. Міністра Юстиції

до нашої школи - інтернат завітала заступник Міністра Юстиції Ганна Володимірівна Онищенко , яка подарувала дітям книги. Сама вона пише цікаві казки для дітей.
31 січ. 2016

31 грудня 2016 року для дітей-сиріт Лисичанська фабрика ялинкових прикрас подарувала ялинкові іграшки, а Київський ліцей «Гранд» привітав і подарував дітям сумки дитячі дитячі великі та малі , м’які іграшки , тапочки кімнатні , набори для рукоділля швейні і із піска, канцелярські товари і книги. Дякуємо Вас за подарунки і бажаємо Вам в новорічні свята радості , щастя, успіхів. З Новим Роком та Різдвом Христовим! З повагою, адміністрація і діти школи-інтернату.