Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія ЗНО

4 квітня 2018 року Благодійна організація волонтерської сотні «Добра воля» в особі Воронкової Наталії Олегівни  напередодні Великодня завітали до дітей  школи-інтернату з подарунками. Висловлюємо слова щирої вдячності і побажання миру, здоров’я , довголіття  та благополуччя від адміністрації  та учнів школи-інтернату за надану благодійну допомогу у вигляді: комп’ютера, одягу, пасхальних кулічів,  майстер- класу  по розфарбовуванню кулічів, фігурок яєць, зайчиків та курочок, виготовленню святкових листівок.