Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія ЗНО

29 березня 2018 року Головне Управління  ДСНС України у Рівненській області в особі генерал-майора Крука Сергія Івановича та начальника поліції у Рівненській області полковника Самчука Валерія Петровича завітали напередодні Великодня до дітей школи-інтернату з подарунками. Прийміть  слова щирої вдячності та побажання здоров’я, миру, благополуччя від адміністрації та дітей школи-інтернату за надану благодійну допомогу у вигляді : солодощів, йогурту, соків та іграшок.