Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія ЗНО

17.03 18 року Благодійна організація Благодійний фонд «Захист…» на чолі з директором Сергієм Аркадійовичем Зюзіним-Зінченко знову завітали до дітей школи-інтернату з подарунками. Прийміть слова щирої вдячності і побажання здоров’я, добра та благополуччя від адміністрації та дітей за надану благодійну допомогу у вигляді : дитячого одягу та художньої літератури.

18.03.18 року Бондарчук Тетяна Володимирівна , дружина Героя України, Героя Небесної Сотні Сергія Бондарчука, Голова «Об’єднання українок         « Яворина»  з Хмельницької області підрозділу ГО подарувала для дітей школи-інтернату канцтовари , крупи, печиво, фрукти та дитячу літературу. Адміністрація та діти щиро дякують Вам за подарунки та бажають творчого натхнення, процвітання та мирного неба над головою.