Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія ЗНО

7 березня в школі-інтернаті було проведено свято, присвячене   8 Березню –Міжнародному жіночому дню. У світле та радісне жіноче свято вихованці школи-інтернату привітали своїх вчителів , вихователів , всіх жінок та дівчаток по-особливому:  звучали численні , найзворушливіші побажання, декламували вірші, співали, танцювали. Діти подарували безліч щасливих посмішок, радості, наповнили серця світлом і ласковим теплом.

Адміністрація та учні школи-інтернату вітають прекрасну половину людства з 8 березня. Нехай всі аромати квітів для вас пахнуть, дарують для вас свою ніжність і красу. Нехай життя подарує вам тільки приємні миті, теплі ніжні зустрічі та люблячі серця.