Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія ЗНО

4 січ. 2018
5 січня 2018 року до школи-інтернату завітала Лішик Ольга Петрівна – заступник Голови Луганської цивільно-військової адміністрації разом з волонтерами Миколаївської та Волинської області, які подарували вихованцям школи-інтернату новорічні подарунки від дітей цих областей. Щиро дякуємо Вам за подарунки т а бажаємо міцного здоров’я , миру ,злагоди та благополуччя. Схід та Захід - разом!

5 січня 2018 року до школи-інтернату завітала Лішик Ольга Петрівна – заступник Голови Луганської цивільно-військової адміністрації разом з волонтерами Миколаївської та Волинської області, які подарували вихованцям школи-інтернату новорічні подарунки від дітей цих областей. Щиро дякуємо Вам за подарунки т а бажаємо міцного здоров’я , миру ,злагоди та благополуччя. Схід та Захід  - разом!