Англійська мова. Зошит до підручника «Англійська мова.  5 клас» для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови.

Калініна, Л. В. Англійська мова. Зошит до підручника «Англійська мова. 5 клас» для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови.

Давидюк, Л. В. Русский язык (5-й год изучения) [Текст ] : учебник для 5 кл. общеобразоват. Учебн. Заведений с обучением на украинском языке / Л. В. Давидюк. – К . : Свыточ, 2013. – 320 с . : илл.

Калініна, Л. В. Англійська мова [Текст] : підручники для 5-го кл.загальноосвіт. навч. шк. з поглибленим вивченням англійської мови. / Л. В, Калініна, І. В. Самойлюкевич. – К . : Генеза, 2013. – 256 с. : іл.

Тетрадь для контрольных работ по русскому языку. 5 класс.

Давидюк, Л. В. Тетрадь для контрольных работ по русскому языку. 5 класс.

Масол, Л. М. Искусство (интегрированный курс) [Текст] : учебник для 5 класса общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке / Л. М. Масол. – К. : Світоч, 2013. – 224 с. : илл.

Масол, Л. М. Музыкальное искусство [Текст] :? Учебник для 6 кл. общеобразоват. учеб. заведений с обучением на русском языке. / Л. М. Масол, Л. С. Аристова. – Х. : СИЦИЯ, 2014. – 160 с. : илл.

Коваленко, Л. Т. Українська література [Текст] : підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів / Л. Т. Коваленко. – К. : Освіта, 2013 . – 288 с . : іл.

12 лекций о том, что такое школьный курс информатики и как его преподавать. Методическое пособие

Компьютерные науки

Книга содержит описание основных понятий, идей и целей школьного курса информатики по учебнику А.Г. Кушниренко, Г.В, Лебедева, Р.А, Свореня )М.: Просвещение, 1990, 1991, 1993, 1996), а также ряд практических советов и методических приёмов по организации и проведению курса.

50 самых полезных программ для вашего компьютера

Описания программ

В этой книге собраны краткие описания пятидесяти самых полезных в повседневной жизни программ, с помощью которых вы сможете слушать и смотреть любые мультимедийные файлы, записывать диски, работать с Интернетом и электронной почтой, полноценно обслуживать ваш компьютер и защищаться от разнообразных информационных угроз.

1 черв. 2018
У перший день літа учні школи-інтернату відзначили Міжнародний день захисту дітей, одне з найдавніших міжнародних свят. На свято до вихованців завітали представники оперативно – тактичного угрупування «Північ» в особі підполковника Володимира Віталійовича Козієва та майора Олександра Євгенійовича Мироненка з подарунками та привітаннями. Діти отримали від свята море задоволення і незабутніх відчуттів. На сцені лунали пісні, звучали дитячі вірші, виконувались танці. Був проведений конкурс малюнків «Щасливе дитинство» . Вихованці школи-інтернату запрошені до «Кінопалацу» міста Сєвєродонецька на цікавий фільм. Щиро дякуємо гостей за подарунки та бажаємо здоров’я, мирного неба над головою, процвітання та натхнення.

25 трав. 2018
25 травня в Сєвєродонецькій школі-інтернаті пройшло свято останнього дзвоника. В цьому році закінчили 11-й клас 11 учнів: 7 хлопців і 4 дівчинки. На свято останнього дзвоника у школу-інтернат завітало багато гостей. Ольга Петрівна Лішик, заступник Голови Луганської обласної державної адміністрації, привітала всіх дітей зі святом і побажала вихованцям веселих канікул, нових вражень, цікавих знайомств. Юрій Вікторович Стецюк, директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, побажав випускникам світлої дороги в нове життя, подякував учителів та вихователів за працю і вкладені в дітей знання. Архієписком Сєвєродонецький і Старобільський високопресвященніший Никодим благословив дітей, побажав всім добра, миру і злагоди. Шефи ПрАт «Азот», які одинадцять років підтримували і допомагали дітям з першого класу, в особі голови профкому ПрАТ «Азот» Валерія Сергійовича Черниша, привітали випускників зі святом, подарували їм фотоальбоми, цукерки, торти та побажали світлої дороги у майбутнє, мирного неба над головою і нових надійних друзів. На святі також були присутні: начальник служби у справах дітей Луганської області Марина Олексіївна Міхальська; начальник МВ Управління Державної міграційної служби України у м.Сєвєродонецьку Луганської області Катерина Олександрівна Павлова; прокурор м.Сєвєродонецька Ганна Віталіївна Паталаха; начальник Управління державної казначейської служби у м. Сєвєродонецьку Луганської області Світлана Миколаївна Потаніна; начальник Пенсійного Фонду м. Сєвєродонецька Олена Сергіївна Бєлікова; начальник Сєвєродонецького управління праці та соціального захисту населення Наталія Вікторівна Василенко; жіночий фонд: Людмила Петрівна Бабенкова, Раїса Григорівна Заїка, Тетяна Дмитрівна Тішакова; начальник автоцентру «Автодом» м. Сєвєродонецька Роман Олександрович Зваржевський; начальник відділу навчання і розвитку ПрАТ «ЛІННИК» Юлія Гніденко; фахівець соціальної роботи СМ ЦСССДМ Наталія Борисівна Мєтьолкіна. Всі напутні слова, пісні й танцювальні композиції, а також привітання, підготували першокласники, а випускники виконали прощальний вальс і випустили кульки для здійснення всіх задумів та побажань. Гості подарували дітям: ПрАТ «ЛІННИК»: одяг для випускників, альбоми, зробили зачіски та манікюр; ПрАТ «АЗОТ»: цукерки, торти, фотоальбоми; ТОВ НВП «МІКРОТЕРМ»: матеріальна допомога на потреби вихованців; юридичний відділ: морозиво, торт, канцелярські товари; автоцентр «Автодом» м. Сєвєродонецька: матеріальна допомога, засоби особистої гігієни; казначейство в м. Сєвєродонецьку та Пенсійний фонд: подарункові сертифікати на придбання засобів особистої гігієни в магазині «ПРОСТОР»; жіночий фонд надав допомогу в організації святкового столу; банк ПУМБ: миючі засоби.